Filtruoti pagal

Dydis

Dydis

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 29,00 €

Kairysis banneris

  • Szymel moteriškos šlepetės

Moterims

Szymel avalynė moterims | Oficialus Szymel atstovas Lietuvoje

„Szymel“ prekinio ženklo oficialus atstovas Lietuvoje, visos moteriškos „Szymel“ prekės pateiktos šioje kategorijoje. Čia galite rasti moteriškų vilnonių šlepečių, kurios pagamintos pagal visus Europos sąjungos nurodytus standartus. Lengvos, ypatingai patogios natūralios vilnos šlepetės moterims. Visa „Szymel“ produkcija yra pagaminta iš Europoje gaminamos produkcijos. Šios avalynės padas pagamintas iš natūralios gumos, kuri išgaunama iš *Kaučiuko*. Vilnos veltinis yra importuojamas iš Italijos tiekėjų. Moteriškos szymel šlepetės puikiai tinka kaip dovana! Apsauga nuo drėgmės ir alergijų Natūrali vilna turi daugybę nuostabių savybių, viena iš jų yra puikus drėgmės sugėrimas, taip pat ir garinimas. Natūralus šlepečių veltinis sugers bet kokią drėgmę ar prakaitą nuo Jūsų pėdų, bei neskleis jokio nemalonaus kvapo. Taip pat, SZYMEL šlepečių gamyboje nenaudojama jokia perteklinė chemija. Net šlepečių vidpadžiams nėra naudojami klijai, tad Jūsų pėdų oda nekontaktuos su jokia chemija, kuri gali sukelti alerginę reakciją. Visos šlepečių išorės gamybos medžiagos yra importuojamos iš Italijos, likusios auginamos ir gaminamos Lenkijoje.

Subkategorija

  • Vilnonės Šlepetės

    Vilnonės šlepetės „Szymel“ moterims. Šioje prekių kategorijoje rasite visas moteriškas „szymel“ šlepetes. Dauguma šio gamintojo produkcijos yra „universalios“, todėl šlepetės yra gaminamos nuo 36 iki 46 dydžio. Visa „Szymel“ produkcija yra gamina iš natūralaus vilnos veltinio, kuris yra importuojamas iš Italijos ir apdorojamas Lenkijoje. Šlepečių medžiaga yra apdorojimą tik ekologiškais produktais ir technologijomis, kuriose nėra naudojama jokia chemija. Šlepečių padas yra pagamintas iš gumos, kuri pagamina iš „Kaučiuko“, todėl šlepečių padas yra neslystantis ir vaikštant neskleidžia jokių papildomų garsų. Vilnonės šlepetės moterims „Szymel“ gali būti puiki dovana Jūsų artimam žmogui.

Aktyvus filtrai

Atėjus vėsiems mėnesiams ir temperatūrai krentant vis greičiau, savo spintoje pradedame ieškoti šiltesnių rūbų ir jaukesnės avalynės. Medvilninės kojinės ar sintetinių medžiagų šlepetės gali atrodyti kaip puikus pasirinkimas laikinai šilumai, iki kol Jūsų kojos suprakaituoja ir sušlampa. Tokiu oru Jums reikia šlepečių kurios šildys, bus pralaidžios orui, išgarins drėgmę, bus minkštos ir jaukios. Mes kalbame apie natūralaus veltinio šlepetes.

Skaityti daugiau keyboard_arrow_down