Filtruoti pagal

Dydis

Dydis

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 29,00 €

Kairysis banneris

  • Szymel moteriškos šlepetės

Vyrams

Kambarinės šlepetės vyrams | Szymel oficialus atstovas!

„Szymel“ prekinio ženklo oficialus atstovas Lietuvoje, visos vyriškos „Szymel“ prekės pateiktos šioje kategorijoje. Čia galite rasti vyriškų vilnonių šlepečių, kurios pagamintos pagal visus Europos sąjungos nurodytus standartus. Lengvos, ypatingai patogios natūralios vilnos šlepetės vyrams. Visa „Szymel“ produkcija yra pagaminta iš Europoje gaminamos produkcijos. Šios avalynės padas pagamintas iš natūralios gumos, kuri išgaunama iš *Kaučiuko*. Vilnos veltinis yra importuojamas iš Italijos tiekėjų. Vyriškos szymel šlepetės puikiai tinka kaip dovana! Kad ir koks metų laikas bebūtų, SZYMEL kambarinės šlepetės yra puikus pasirinkimas visiems. Kai žiemą norite šilumos ir jaukumo, SZYMEL šlepečių pora pasirūpins Jūsų pėdų šiluma. Tai gali būti puikus pirkinys ne tik Jums, bet ir Jūsų šeimos nariams. Šiltesniais metų laikais, aukštos kokybės natūralus šlepečių veltinis, prisitaikys prie Jūsų kūno temperatūros, neleisdamas pėdoms sušlapti ir sudrėkti. Viena kokybiška, SZYMEL šlepečių pora, Jums tarnaus ne vienerius metus. Praktiškai jokios priežiūros nereikalaujančios šlepetės, visada atrodys kaip naujos. Tai yra praktiška ir ilgaamžė šlepečių pora, kuria tikrai nenusivilsite.

Subkategorija

  • Vilnonės Šlepetės

    Szymel vilnonės šlepetės vyrams – natūralaus vilnos veltinio šlepetės, puikiai tinka tiek vasaros/pavasario, tiek žiemos ir rudens sezonams. Natūralios vilnos veltinis, turi ypatingą savybę, dėl kurios, kojos neprakaituoja, nes vilna puikus drėgmės laidininkas. Atvirkščiai, nei odinės šlepetės, vilnonės šlepetės yra daug lengvesnės ir koja neprakaituoja. Taip pat vilnos veltinis yra ekologiška medžiaga, atvirkščiai nei oda. Vilnonės šlepetės „Szymel“ vyrams. Šioje prekių kategorijoje rasite visas vyriškas „szymel“ šlepetes. Dauguma šio gamintojo produkcijos yra „universalios“, todėl šlepetės yra gaminamos nuo 36 iki 46 dydžio. Visa „Szymel“ produkcija yra gamina iš natūralaus vilnos veltinio, kuris yra importuojamas iš Italijos ir apdorojamas Lenkijoje.

Aktyvus filtrai

Merino vilnos nauda

Išbandytos avių vilnos ir merino vilnos nuostabios savybės, jau šimtmečius rodo savo vertę. Net ir šiandien jų funkcionalumas yra beveik neprilygstamas jokio kito audinio. Ypač populiari yra merino vilna, nes ji turi dar daugiau privalumų : ji užtikrina gerą izoliaciją perneša drėgmę ir pasižymi antistatinėmis savybėmis, neniežti, nesiglamžo, yra lengva ir išlaiko savo pradinę formą bet kokiomis sąlygomis. Štai dar keli punktai, kodėl merino vilna yra pranašesnė už kitus audinius.

Skaityti daugiau keyboard_arrow_down